MČR v rychlostní kanoistice na dlouhých tratích

Ve vodách krásného rekreačního areálu Matylda v Mostě se uskutečnilo 23.-24.4.2016 Mistrovství České republiky na dlouhých tratích v rychlostní kanoistice mládeže a veteránů. Město Hranice reprezentovali členové Klubu rychlostní kanoistiky Slovan Hranice a v konkurenci 42 oddílů vybojovali krásná umístění. Gratulujeme Vendě Ondrové k pěknému 10.místu ve velké konkurenci. Pochvala patří i Filipovi Martochovi, který vybojoval slušné 20.místo. Svůj první velký závod absolvovali Mikuláš Ondra na 46.místě a Livie Martochová na 25.místě. Všichni na trati 2 km. V kategorii veteránů na 5 km obsadil Pavel Navrátil 4.místo. I když počasí bylo vskutku aprílové a místy poletovaly i sněhové přeháňky, odváží si všichni krásné zážitky. Spokojenost z dosažených výsledků vyzdvihl u všech závodníků i hlavní trenér Pavel Navrátil.

• Copyright (c) 2016 WEB DESIGN - Autor: Mgr. Jan Martoch