Novoveský přespolák

První závod v letošním roce na Kunovské tabuli v Ostrožské Nové vsi a zároveň zahájení sezóny pro rok 2017 po tvrdé zimní přípravě. Počasí bylo teplotami až letní, ale velmi silný vítr ztěžoval jak závodníkům tak i organizátorům práci. I přes to jsme přivezli dva cenné kovy. Na vodě získal zlatou medaili Jiří Sedlák na kanoi v žácích na 4km. Vendula Ondrová dojela na neoblíbené 4. pozici. I ostatní podávali skvělé výkony. Také jsme měli novou závodnici Darinu Smýkalovou, která byla poprvé na závodech a zvládla je skvěle. V běžecké části jsme získali druhý cenný kov a to tentokrát z ženské kategorie. Livie Martochová získala 3. místo v běhu na 500m. Naše sestava byla bohužel v menším počtu a to kvůli nemoci která nám vyřadila ze závodů dalších 8 členů. Další závody nás čekají 15.4. v Kojetíně kde budeme opět bojovat o cenné kovy na vodě na tratích 5 a 2 km.

• Copyright (c) 2016 WEB DESIGN - Autor: Mgr. Jan Martoch