Netradiční plavidla Drahotuše 2016 - představení klubu KRK Slovan Hranice široké veřejnostiV neděli 4.9.2016 jsme se zúčastnili 6. ročníku skvělé akce pořádané KRPŠ při ZŠ a MŠ Drahotuše s názvem " Postavte i vy své plavidlo a poplujte s námi ".
V průběhu akce jsme měli možnost představit sport rychlostní kanoistiku. Naši závodníci předvedli jízdu na závodní kanoi a závodním kajaku. Všem zájemcům z řad dětí jsme během celé akce umožnili vyzkoušet si jízdu na minikajaku pod dozorem našich zkušených trenérů.
Všechny děti ve věku 8-11let, které by měly zájem o tento olympijský sport a chtěly by se mu do budoucna věnovat, se mohou přihlásit do Klubu rychlostní kanoistiky a začít s námi pádlovat. Nyní, kdy končí letní sezóna, se nabízí ideální příležitost začít s námi se zimní přípravou v tělocvičně, na plovárně a s přípravou v krytém pádlovacím bazénu, kde si nováčci osvojí základní techniku pádlování nutnou pro začátek příští jarní sezóny na vodě.
Náš klub, KRK Slovan Hranice, sídlí v loděnici budovy Tenisového klubu Tondach Hranice v parku (sady Čs. Legií). Nábor nových členů probíhá individuálně po telefonické domluvě s hlavním trenérem Ing.Pavlem Navrátilem (tel.: +420 606 069 374)  • Copyright (c) 2016 WEB DESIGN - Autor: Mgr. Jan Martoch
  • Jste 115065. návštěvník této stránky.